اشتراک گذاری محتوای وردپرس در شبکه های اجتماعی با MashShare

اشتراک گذاری محتوای وردپرس

همانند نوشته ی قبلی همیار وردپرس، در این نوشته هم به معرفی یک افزونه ی دیگر جهت نمایش آیکون های شبکه ی اجتماعی میپردازیم.
این افزونه برای اشتراک گذاری محتوای وردپرس با افزونه ی ultimate social media plus که در نوشته ی قبلی معرفی کردیم فرقی ندارد اما در این افزونه شما محدود به نمایش 3 آیکون هستید، در ادامه بهتر متوجه خواهید شد.
اما لازم به ذکر است اگر میخواهید آیکون هایی بیشتر از فیسبوک و توییتر را به کاربران نمایش دهید بهتر است از افزونه ی ultimate social media plus استفاده کنید چرا که این افزونه تمامی تنظیماتش محدود به همین شبکه های اجتماعی می باشد هر چند می توان دکمه/ آیکون های دیگر را هم افزود.

اشتراک گذاری محتوای وردپرس با MashShare

mashshare-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

اما در هر صورت افزونه نمایش آیکون های شبکه ی اجتماعی نیز افزونه ای قوی و حرفه ای جهت نمایش این آیکون ها در صفحات وب می باشد و در مخزن وردپرس بالای 60000 نصب فعال دارد. و در واقع برای اشتراک گذاری محتوای وردپرس کاربرد دارد.

شروع کار

برای شروع کار ابتدا افزونه را دریافت نموده و از بخش افزونه های سایت خود آن را نصب نمایید. بعد از نصب این افزونه در بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما بخشی با عنوان MashShare ایجاد شده است.

menu -اشتراک گذاری محتوای وردپرس

روی آن کلیک کنید تا به بخش تنظیمات افزونه بروید.

setting-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

settings

برای اینکه سریع و راحت آیکون های خود را به سایت اضافه کنید انجام تنظیمات بخش NETWORKS و POSITION کافی می باشند.
در تصویر بالا رو حال حاضر در بخش GENERAL هستیم، این بخش تنظیمات کلی مربوط به لینک های شبکه های اجتماعی را در بر دارد و تمامی تنظیماتش بصورت پیش فرض و کامل می باشند و نیاز به شخصی سازی خاصی نمی باشد.
حال به سراغ دو بخش اصلی جهت نمایش آیکون ها در سایت می رویم:

بخش NETWORKS

این بخش اطلاعات فیسبوک و توییتر شما را می خواهد که اگر در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر عضو باشید حتما می توانید این بخش را کامل کنید.

  معرفی بهترین کوتاه کننده های لینک برای وردپرس

networks-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

ابتدا باید Access Token فیسبوک خودتان جهت دسترسی به افزونه بدهید و سپس لینک صفحه ی مورد نظر در فیسبوک را وارد کنید و برای توییتر هم لازم است تا یوزرنیم خودتان را وارد کنید و اطلاعات دیگر…

از قسمت آخر یعنی Social Networke هم می توانیدآیکون های مورد نظرتان را فعال کنید که ما هر سه را فعال کرده ایم و همچنین می توانید متنی که درون دکمه ها نمایش داده شود را از قسمت Custom Label تعیین کنید که ما مقادیر مشخص را برای هر دکمه قرار داده ایم.

تغییرات را ذخیره کنید و به بخش بعدی بروید.

بخش POSITION

از این بخش هم می توانید موقعیت آیکون/دکمه ها را تعیین کنید.

position-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

با گزینه ی اول می توانید تعیین کنید که دکمه/آیکون های شما در چه موقعیتی باشند و از گزینه ی دوم می توانید نوع نوشته را تعیین و از قسمت های بعدی هم به ترتیب می توانید آی دی یک نوشته ی خاص جهت اشتراک گذاری محتوای وردپرس در آن آی دی را بدهید و دسته ها و صفحه ی اصلی.

مشاهده ی خروجی

حال می توانید خروجی خود را به شکل زیر مشاهده کنید که با هر کلیک بر روی دکمه ها مقدار share بالا تر می رود.

result - اشتراک گذاری محتوای وردپرس

بخش VISUAL

ممکن است بخواهید مقدار share موجود کنار دکمه ها را به فارسی بنویسید و یا اینکه تنظیمات کلی را برای دکمه های خودتان تعیین کنید که می توانید همه را با این بخش انجام دهید.

buttons-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

مثلا می توانید همانند تصویر ما مقدار share را بصورت فارسی بنویسید و یا سایز آیکون ها را کوچک کنید.

result2-اشتراک گذاری محتوای وردپرس

با کمک این آیکون ها می توانید اشتراک گذاری محتوای وردپرس را در شبکه های اجتماعی فراهم کنید.

موفق باشید…

دانلود افزونه  MashShare

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.