چگونه خطای 500 در وردپرس را رفع کنیم؟

خطای 500 در وردپرس

ممکن است در روز با خطاهای رایج در وردپرس مواجه شویم اما جای نگرانی نیست! زیرا هر کدام از این خطاها راه‌حلی دارند که به سادگی در دسترس است. یکی از این خطاهای رایج خطای 500 در وردپرس یا HTTP 500 Internal Server است که با مشاهده آن ممکن است وحشت کنید و احساس کنید سایتتان به طور کامل از دست رفته. اما اینگونه نیست، نگران نباشید. امروز با این خطا و راه‌حل آن آشنا می‌شویم.

خطای 500 در وردپرس

خطای 500 در وردپرس چیست؟
خطای 500 در وردپرس هنگامی رخ می‌دهد که پروتکل Http یافت نشود. به معنای دقیق‌تر سرور به درخواست Http پاسخ داده اما نمی‌تواند آن را بازیابی کند به همین دلیل ما را با خطای 500 در وردپرس مواجه می‌کند. در واقع یعنی سرور با مشکل رو به روست. البته همین‌جا باید خدمت شما عرض کنم که این خطا تنها مربوط به وردپرس نیست و در سایر سیستم‌های سایت‌ساز نیز ممکن است مشاهده شود.

ما امروز اینجا هستیم تا در وهله اول دلایل رخ دادن خطای 500 در وردپرس را بررسی کنید و سپس به بررسی راه‌حل‌های آن بپردازیم. زیرا برای حل هر مشکلی بهتر است اول دلیل رخ دادن آن را بیابیم تا ارتباط بهتری با آن برقرار کرده و سپس راه‌حل را بهتر بیابیم.

خطای 500 در وردپرس به چه علت رخ می‌دهد؟

500error- خطای 500 در وردپرس

خطای 500 یک خطای سرور عمومی است. چندین گزینه است که می‌تواند به یک سرور با وضعیت مشخصی پاسخ دهد. برخلاف تصور عموم به وجود آمدن خطای 500 در وردپرس یک اتفاق خوب است زیرا به شما نشان می‌دهد که سرور دچار محدودیت است. حال در این مقاله به شما می‌گوییم که این خطا از جانب کدام بخش‌ها است و چگونه حل می‌شود.

1- وجود خطا در فایل htaccess.

اولین موردی که می‌توانیم در بروز این خطا به آن شک کنیم همین فایل htaccess. است. پس به شما هم پیشنهاد می‌کنیم در همین ابتدا اول به سراغ این فایل بروید. اضافه شدن یک کارکتر اضافی به فایل htaccess. می‌تواند باعث بروز خطای 500 در وردپرس شود. در این مواقع باید سعی کنید فایل htaccess. جدیدی را بسازید. برای ساخت آن کافیست فایل فعلی را حذف کرده، سپس به قسمت پیوندهای یکتا بروید و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا مجدد ساخته شود.

2- وجود خطا در فایل wp-config.php

زمانی که دستور یا کدی در این فایل ایجاد شود، ممکن است با خطای 500 در وردپرس مواجه شوید. با مشاهده error logs می‌توانید خطای موجود در این فایل را یافته و به حال آن بپردازید. چنانچه از بخش error logs نمی‌توانید کاری کنید، به راحتی با مراجعه به فایل wp-config.php می‌توانید کدهای ناشناخته را حذف کنید. (البته اگر به این فایل و کدها مسلط هستید).

3- مجوزهای ناقص پرونده

اگر یک اسکریپت php باید در یک فولدر قرار گیرد اما امکان اجرای php را ندارد، شما را با خطای 500 در وردپرس رو به رو می‌کند. این مشکل به راحتی با تغییر سطح دسترسی و مجوز آن پوشه حل می‌شود. این مورد در هاست و با تغییر سطح دسترسی امکان‌پذیر است.

4- وقفه در کار سرور یا اسکریپت

وقفه یا از کار افتادن سرور یا اسکریپتی در سایت مهم‌ترین دلیل به وجود آمدن خطای 500 در وردپرس است. معمولا این اتفاق وسط انجام یک فعالیت پیش می‌آید. زمانی که با این مشکل مواجه می‌شوید پیشنهاد می‌شود که بصورت دستی حافظه php را افزایش دهید. این کار در
php.ini ، wp-config.php و htaccess. انجام می‌شود. چنانچه خودتان نتوانستید این کار را انجام دهید به پشتیبانی سرور اطلاع داده تا این مشکل را برایتان برطرف کند.

5- خطای php

گاهی اوقات خطای 500 فقط و فقط در هنگام ورود به پیشخوان وردپرس مشاهده می‌شود. در اینجا ممکن است شوکه شوید که چگونه سایت باز می‌شود اما پیشخوان وردپرس با چنین خطایی مواجه است؟! اینجا یعنی مشکل در حافظه php است. تکلیف چیست؟ باید این حافظه را افزایش دهید و این‌کار با کمک فایل php.ini امکان‌پذیر است. قبلا آموزش افزایش حافظه با php.ini را خدمت شما گفتیم به همین دلیل از توضیحات اضافه پرهیز می‌کنیم و از شما دعوت می‌کنیم به آموزش مربوطه مراجعه کنید تا اگر مشکل شما در این زمینه است، به راحتی آن را در عرض چند ثانیه رفع نمایید.

  9 مشکل رایج در قالب‌های وردپرس و روش حل آن‌ها

6- یک افزونه مخرب

یک افزونه در سایت می‌تواند باعث به وجود آمدن خطای php شود. با غیرفعال کردن آن سعی در خطایابی داشته باشید یا بهترین راه این است که افزونه مشابهی را جایگزین کنید. اما چگونه باید افزونه مخرب را یافت؟ تمامی افزونه‌ها را غیرفعال کنید و سپس یک به یک آن‌ها را فعال کنید تا افزونه مخرب را بیابید. از طرفی می‌توانید در هاست خود با تغییر نام پوشه افزونه‌ها، تمامی آن‌ها را بصورت یک‌جا غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا مشکل از سمت افزونه است یا خیر.

7- بررسی قالب موجود

گاهی مشکل می‌تواند به دلیل ناسازگاری قالب و مشکلاتی که در آن وجود دارد پیش آید. برای این منظور و اینکه بتوانید مشکل را ریشه‌یابی کنید می‌توانیم غیرفعال کردن قالب را به شما پیشنهاد دهیم. آن را غیرفعال کرده و قالب پیش‌فرض را فعال کنید. اینگونه اگر قالب مورد نظر باعث بروز خطا شده باشد، آن را می‌توان یافت.

8- نصب مجدد وردپرس

حتما با خواندن تیتر این گزینه، کمی احساس ترس و خطر کرده‌اید! اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. منظور ما این نیست که سایت خود را پاک کنید، تنها کافیست یک وردپرس جدید دانلود کرده و دو پوشه wp-content و wp-config.php را از آن حذف کنید. حال پوشه را بصورت فشرده درآورده و بارگذاری نمایید. حال پوشه را از حالت فشرده خارج کنید تا جایگزین موارد قبلی شود.

9- تنها راه باقی‌مانده: تماس با پشتیبانی هاست

وقتی تمامی موارد بالا را بررسی می‌کنیم و هیچ کدام دلیلی برای خطای 500 در وردپرس نیستند، یعنی وقت آن رسیده تا با پشتیبانی هاست خود تماس بگیریم. مشکل را به آن‌ها گزارش دهید تا بررسی کنند. این آخرین راه پیشنهادی ما برای رفع خطای 500 در وردپرس است!

رعایت نکات ضروری در رفع خطای 500 در وردپرس

روش‌هایی که در بالا گفتیم در مورد اتفاقاتی بود که ممکن است سایت وردپرسی با آن مواجه شود و خطای 500 در وردپرس را ظاهر کند. حال باید به دنبال راه‌حل‌های قطعی باشیم. نظر شما را به این راه‌حل‌ها جلب می‌کنم.

1- error logs را چک کنید

چنانچه error logs را در سرور خود فعال کرده باشید، می‌توانید تمامی موارد ایجاد شده در آن را مشاهده کنید. در این فایل تمامی خطاهای موجود را با آدرس و نشانی به شما نشان می‌دهد. فقط کافیست فایل آن را در یک ویرایشگر متنی باز کنید و به دنبال آدرس خطاها بروید. با کمی بررسی و جستجو می‌توانید مشکل اصلی را یافته و حل کنید.

error logs file- خطای 500 در وردپرس

2- خطاهای اخیر در فایل error logs را بررسی کنید

حال که فایل error logs را پیدا کردید و آن را در ادیتور باز کردید، اسکرول کرده و به انتهای صفحه مراجعه کنید. در انتها خطاهای اخیر را مشاهده می‌کنید.

3- ریشه‌یابی کنید

تا منبع و بخش اصلی که درگیر خطا شده را پیدا نکنیم، نمی‌توانیم مشکل را حل کنیم. پس در درجه اول باید به بررسی منبع و بخش اصلی خطا باشیم. جایی که دچار این مشکل شده است را بیابید و به رفع مشکل آن بپردازید. شاید این مشکل با غیرفعال شدن یک افزونه به راحتی قابل حل باشد که معمولا اینگونه است.

نتیجه گیری

همیشه وقتی با خطایی مواجه می‌شوید، تصمیم بگیرید اول آن را ریشه‌یابی کنید! چرا خطای 500 در سایت من مشاهده می‌شود؟
پس از آن به دنبال راه‌حل برای آن بگردید. 9 مرحله برای ریشه‌یابی و حل خطای 500 در وردپرس خدمت شما گفتیم و همچنین سه مرحله که باید به آن توجه شایانی کنید:

 1. بررسی فایل error logs
 2. با کمک inspect element می‌توانید خطاهای سایت را در حالت آنلاین ببینید.
 3. ریشه‌یابی و یافتن منبع خطاها
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام. چرا من تازه دارم ثبت نام می کنم تو برنامه چتیمیتی. واسه چی مشکل سرور مياد بايد چیکار کنم. ؟ ايميل دادم بهش رمز عبور که بهش میدم سرور مياد چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. اصلا وارد نیستم بهش.

 2. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من یه قالب نصب کردم بعد از سایت پرید بیرون
  حالا که میخوام برم داخل سایت ارور 500 میده چیکار کنم ؟

 3. سلام من همه راه های بالارو انجام دادم ولی بازم ارور 500 میده
  فقط بلد نیستم چطور دوباره فایل های وردپرس رو نصب کنم که اطلاعاتم پاک نشه

 4. من بعد چند سال دوباره به خواستم یه سایتی رو آپ کنم
  بدون تعارف اگه همیار وردپرس شما نبود دلسرد شده بود
  یاشاسن

 5. سلام من یه قالب دارم نصب میکنم همین ارور میده چجوری حل کنم مشکل تا بتونم از قالبش استفاده کنم قالب های دیگ سایت بالا میاد ولی این خیر

 6. یه سوال دارم… به طور کلی نصب افزونه می تونه باعث خراب شدن سابت وردپرسی بشه به طوری که نیاز بشه بک آپ رو ریستور کنیم؟

 7. دیشب من یه افزونه رایگان نصب کردم و این ارور رو دریافت کردم . من خیلی حرفه ای نیستم و تازه شروع کردم و این اولین بار بود که این ارور رو می دیدم و به جرات می تونم بگم سه تا سکته ناقص زدم! چون سایتم تازه به شکل و شمایل دلخواه نزدیک شده بود بعد از 20 روز کار تیمی و دقیقا روز بعدش یعنی امروز یه قرار خیلی مهم بابت سایت داشتم.

  خلاصه اینکه بابت مطلب مفیدتون ممنون. این باعث شد دفه بعد سکته نزنم حد اقل :))

 8. 3 سال عضو همیار وردپرس

  من یه پوسته جدید نصب میکنم این ارور واسم میاد با این روش ها هم حل نمیشه مشکل کجاست اخه؟

 9. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام. مشکل خطای 500 رو داشتم ورد پرس رو اپدیت دستی کردم .حالا این پیغام رومیده .مشکل ازکجاست .ممنون میشم کمک کنید.
  server IP address could not be found.

 10. سلام
  واقعا سایت خوبی دارید من الان دقیقا ۱ ساعت دارم از این سایت مطلب و سوالات دیگران رو میخونم.ممنون میشم اگر مشکل ما رو حل کنید.
  ما تا قبل از عید در کلمات کلیدی مدنظر رتبه خیلی خوبی در گوگل داشتیم و خیلی زنگ خور داشتیم تا اینکه متاسفانه سایتمون رو دادیم طراح سایت و قالبش تغییر داد و از ما کلی هزینه گرفت و سایت خالی تحویل داد . الان حدود ۶ ماه فقط پست میزاریم و بک لینک خریدیم ولی هنوز سایت ما در صفحات ۵ و۶ گوگل هست . باید چکار کنیم ؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید . طراح سایت که اصلا هم کارش خوب نبود میگه باید دوباره هزینه بدید سیو داخلی و خارجی سایتتون درست کنم ؟به خودمون نمیگه چکار کنیم . میشه راهنماییم کنید؟

 11. 5 سال عضو همیار وردپرس

  وبسایتم را از یک هاست به هاست دیگر منتقل کردم انتقال پیدا کرد ارور 500 میده وقتی میخوام دسترسی به مدیریت پنل پیدا کنم. همه این کارها را هم کردم اما بازم درست نشد.
  وقتی htaccess را تغییر میدادم میومد اما وقتی میخوام وارد صفحه بعد بشم دوباره ارور میده

 12. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من هاستم و تازه تغییر دادم و این ارور برای سایت میاد باید چیکار کنم
  تموم مراحل بالا رو هم رفتم
  پشتیبانی هم پاسخگو نیستند
  لطفا کمک کنید

 13. سلام وقتتون بخیر
  تونستم با کد محدودیت حافظه مشکل رو رفع کنم ولی سرعت پنل افت کرده.میشه بهبودش داد؟

 14. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من همه این کارا را کردم نشد
  بعد فهمیدم که مشکل از این بوده ک من یه کد مسخره اضافه کرده بودم
  و به خاطر کد نویسی من بوده
  کدی که برای اضافه نمودن ادامه مطلب بود
  به هر حال گفتم شما هم بزاریدش در مطلبتون
  ممنون
  از آموزش های خوبتون
  تشکر فراوان
  بدرود

 15. سلام …ببخشید میخواستم بدونم این مشکلو از کجا باید حل کنم:
  Bad Request: can’t parse message text: Expected end tag at byte offset 76
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید……

 16. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ممنون مشکلم حل شد دمتون گرم ک همیشه هستید عشقییییییییییییییییید عشق

 17. هیچ تفاوتی نکرد

 18. 5 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام بنده وبسایتم رو روی یک هاست رایگان خارجی نصب کرده ام ولی وقتی میخواهم با دامنه اختصاصی وارد شوم در فایرفاکس با خطای:
  Error code: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN
  لطفا بگویید چه طور این مشکل را در سایتم حل کنم؟
  چون در غیر اینصورت کاربرانم را از دست میدهم

 19. سلام
  ممنون از راهنماییتون ، با کمک اطلاعاتتون مشکلم حل شد

 20. درود
  htaccess را تغییر نام دادم خطا رفع شد. اما الان قالب بهم ریخته انگار بدون css ه. چندتا قالبم عوض کردم باز به هم ریختس. لطفا راهنمایی کنید.

 21. با سلام
  من از توی هاستم چک کردم، ولی اصلا فایلی به نام htaccess وجود نداره.
  میشه راهنمایی بفرمایید؟

 22. سلام من تمام این راهها رو واسه سایتم رفتم فایده نداشت متاسفانه!!!! سایت اصلا باز نمیشه خطای http eror 500 میده ، آدرس سایت drkianmed.com لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

 23. سلام
  بنده تمام افزونه هارو احتیاج دارم
  مشکل هم از .htaccess نیست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 24. HTTP ERROR 500

  Problem accessing /vcctl/. Reason:

  Server Error
  Caused by:

  org.apache.jasper.JasperException: Unable to compile class for JSP:

  An error occurred at line: 1 in the generated java file
  The type java.io.ObjectInputStream cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class files

  Stacktrace:
  at org.apache.jasper.compiler.DefaultErrorHandler.javacError(DefaultErrorHandler.java:92)
  at org.apache.jasper.compiler.ErrorDispatcher.javacError(ErrorDispatcher.java:330)
  at org.apache.jasper.compiler.JDTCompiler.generateClass(JDTCompiler.java:439)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:334)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:312)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:299)
  at org.apache.jasper.JspCompilationContext.compile(JspCompilationContext.java:589)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServletWrapper.service(JspServletWrapper.java:317)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.serviceJspFile(JspServlet.java:313)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.service(JspServlet.java:260)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:790)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHolder.handle(ServletHolder.java:711)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doHandle(ServletHandler.java:552)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:143)
  at org.eclipse.jetty.security.SecurityHandler.handle(SecurityHandler.java:586)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doHandle(SessionHandler.java:221)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doHandle(ContextHandler.java:1112)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doScope(ServletHandler.java:479)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doScope(SessionHandler.java:183)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doScope(ContextHandler.java:1046)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:141)
  at org.eclipse.jetty.server.Dispatcher.forward(Dispatcher.java:261)
  at org.eclipse.jetty.server.Dispatcher.forward(Dispatcher.java:101)
  at org.eclipse.jetty.servlet.DefaultServlet.doGet(DefaultServlet.java:552)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:687)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:790)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHolder.handle(ServletHolder.java:711)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doHandle(ServletHandler.java:552)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:143)
  at org.eclipse.jetty.security.SecurityHandler.handle(SecurityHandler.java:568)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doHandle(SessionHandler.java:221)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doHandle(ContextHandler.java:1112)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doScope(ServletHandler.java:479)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doScope(SessionHandler.java:183)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doScope(ContextHandler.java:1046)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:141)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.HandlerList.handle(HandlerList.java:52)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.HandlerWrapper.handle(HandlerWrapper.java:97)
  at org.eclipse.jetty.server.Server.handle(Server.java:462)
  at org.eclipse.jetty.server.HttpChannel.handle(HttpChannel.java:281)
  at org.eclipse.jetty.server.HttpConnection.onFillable(HttpConnection.java:232)
  at org.eclipse.jetty.io.AbstractConnection$1.run(AbstractConnection.java:505)
  at org.eclipse.jetty.util.thread.QueuedThreadPool.runJob(QueuedThreadPool.java:607)
  at org.eclipse.jetty.util.thread.QueuedThreadPool$3.run(QueuedThreadPool.java:536)
  at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
  Powered by Jetty://

 25. سلام ,
  اقا دمتون گرم کارم حل شد یک روز وقتمو گرفته بود این مشکل باز نشدن پنل.
  رفتم خودشو تو پوشه پلاگین تغییر نام دادم غیر فعال شد پنل ما هم باز شد.

 26. من ریپورت بودم دیلیت اکانت کردم دوباره 3روز بعد دیلیت اکانت کردم میخوام ثبت نام کنم ارور میده میگه خطای داخل شبکه باید چیکار کنم؟

 27. سلام خسته نباشید
  من دروردپرس توطراحی قالب درتابع permalinkگیرکردم درست برناممونوشتم ولی لینک ادامه مطلب به صفحه بعدنمیره نمیدونم چرااین تابع کارنمیده

 28. سلام صفحه کاربران سایت رو ک میزنم صفحه سفید میاد با خطای زیر
  Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3842 Notice: wpseo_pre_analysis_post_content filter/action is از رده خارج شده است از نگارشWPSEO 3.0! به‌جای آن از javascript استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 79 bytes) in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/meta.php on line 838

 29. باسلام وخسته نباشد یکی به من کمک کنه کارم گیرکرده لطفا
  تو قسمت شخصی سازی پوسته گزینه ی (ذخیره وانتشار )روی ذخیره شد قفل کرده از صبح دارم سروکله میزنم درست نمیشه لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم

 30. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام تو قسمت شخصی سازس فاب گزینه ذخیره وانتشار در حالت ذخیره مانده مشکل چگونه برطرف میشود ممنون اگه راهنمایی کنید

 31. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید
  یک قالب خریداری کردم و از ایسنتالر نصبش کردم اجرا شد ولی زمان ورود به مدیریت ارور کوکی داد هر کاری که کردم درست نشد هاستینگ میگه وردپرس قالب باید بروز رسانی بشه از پشتیبانی قالب درخواست کنید تا رفع کنه ولی پشتیبانی چند روز جواب نمیده به نظرتون چطوری میشه این مشکل حل کنم ؟

 32. با سلام.دیروز هاستم را تغییر دادم و امروز dns ها ست شده اند.وردپرس را بر روی هاست آپلود کردم ومراحل نصب آن را نیز انجام دادم.اما هنگام انتشار نوشته یا ذخیره تنظیمات همگانی در وردپرس ،مرورگر به صفحه ی wp-admin/post.php و wp-admin/options.php هدایت می شود و نوشته ی برگه پیدا نشد در بالای تب مرورگر ظاهر می شود.
  (در ضمن وردپرس را چند بار نصب و حذف کردم اما مشکل همچنان پابرجاست.)
  لطفا راهنمایی فرمایید

 33. سلام چند روزی هست به صورت مرتب سایتم خطای از Function.php وردپرس نشون میده، که پک وردپرس رو Extract که می کنم مشکل حل میشه ولی بعد از چند ساعت دوباره این مشکل نشون داده میشه، چیکار کنم ،
  خطاها به شکل زیر هستند.
  Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ‘(‘ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 4229

  Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting ‘)’ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 3570

  Parse error: syntax error, unexpected ‘}’ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 586
  Fatal error: Call to undefined function wp_allowed_protocols() in /home/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3445
  Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_VARIABLE or T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES or T_CURLY_OPEN in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 4617

  Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 1316

 34. ببحشید من در هنگام بارگذاری قالب با ارور خواهشمندیم دو باره تلاش کنید رو برو میشم .مشکل کجاست؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. سلام ، این مشکل رو وقتی میخوام یک آلبوم جدید در افزونه Global flash gallery ایجاد کنم میده، باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید . ارور: 1. Table ‘richhel1_00.wp_flgallery_albums’ doesn’t exist

 36. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.
  سایت من نسخه رایانش ارور 500 میده اما وقتی با موبایل وارد سایت میشم هیچ اخطاری نمیاد. به نظر شما مشکل از کجاس؟

 37. سلام
  من دامینمو عوض کردم ورد پرس هم روی ساب دامین نصب بود
  بعد از تغییر دامین وردپرس دیگه بالا نمیاد و خطای پونصد میده روش های بالا هم جواب نداد
  لطفا راهنمایی کنید
  جایی باید تغییر خاصی می دادم بعد از تغییر دامین ؟

 38. سلام..ممنون از راهنماییتون…میخواستم در مورد خطای 324 بپرسم/با طراح سایت هم تماس گرفتم گفتن مشکل از سروره..ولی هنوز رهنماییم نکردن..باید چیکار کنم؟

 39. با سلام
  من افزونه wp-statistics رو از سایت دانلود کردم و تو قسمت افزونه ها نصب کردم،بعد نصب اون ارور 500 رو داد و الان سایت بالا نمیاد،توضیحات شما خوب بود ولی کافی نبود لطفا یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید،مشکل سایت من افزونه هست،لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر از زحماتتان.

 40. سلام بنده ورد پرس رو موقع نصب از پوشه wordprees nخارج کردم و نصب کردم الان موقع نصب پلاگین با پوسته پیام میده گه پوشه wp-content یافت نشد.

 41. سلام . برای سفید شدن پیشخوان خیلی کارها کردم از تغییر نام قالب و پلاگین و …ولی جواب نداد . htaccess تغییر نام دادم درست شد . خیلی ممنون

 42. 6 سال عضو همیار وردپرس

  شاید اینجا جای مطرح کردن این موضوع نباشه ولی واقعا به مشکل برخوردم.تو هیچ منبع فارسی هم راه حلش رو پیدا نکردم و اون مشکل مواجه شدن با این پیغام در صفحه ورود به مدیریت وردپرسه
  ” توجه: صفحه مورد نظر شما موقتا غیر فعال شده است
  با عرض پوزش فراوان، به اطلاع می رساند، صفحه مورد نظر شما به دلایل امنیتی موقتا غیر فعال شده است. لازم به ذکر است بخش مدیریت برنامه به صورت خودکار مجددا فعال خواهد شد.
  از شما خواهشمندیم به منظور دسترسی به بخش مدیریت برنامه دقایق دیگری اقدام نمایید.
  از شکیبایی شما سپاسگزاریم. ”
  تمام راهکار های ارائه شده از جمله غیرفعال کردن پلاگین و پوسته رو هم امتحان کردم ولی نمشه که نمیشه.واقعا نمیدونم چکار کنم

 43. با عرض سلام
  به علت تغییرات در فایل htaccess سایت دچار مشکل internal error شد ولی مشکل رو برطرف کردم.ولی متاسفانه بعضی از لینک های داخلی به صفحه دیگری لینک می شود و یا ارور 404 می دهند.
  لطفا هر چه سریعتر راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 44. سلام،من تلگرامم تو گروه هیچی رو باز نمیکنه(عکس،فیلم،استیکر،عکس پروفایلمم عوض نمیشه)فقط پیام ها رو باز میکنه گفتن برو تو ایکون تلگرام کلیر کش و کلیر دیتا کن،همین کلیر کش و کلیر دیتا یعنی چی؟متشکرم اگه راهنمایی کنید

 45. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام دوستان
  من قالب سایت رو که عوض کردم به خطای زیر برخوردم

  Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 303959 bytes) in /home/cdnagwee/public_html/shop/wp-includes/functions.php on line 295

  سپس تمام راههای افزایش حافظه وردپرس رو انجام دادم بازم مشکل رفع نشد.(افزایش مقدار در فایل php.ini , wp-config و حذف افزونه ها)

  بعد اومدم در یک وردپرس تازه نصب شده قالب رو نصب کردم که نصب شد و بعد جداول دیتابیس رو یکی یکی اضافه کردم تا مشخص شد با اضافه کردن جداول زیر دچار خطا میشه
  wp_term_taxonomy
  wp_term

  حالا بنظرتون چطور این مشکل رو رفع کنم؟

  خواهش می کنم راهنمایی کنید
  ممنون

 46. مرسی

 47. سلام.خسته نباشید.
  من وقتی ووکامرس رو به هر طریقینصب میکنم ارور 500 میده در صورتی که من قبلا هم از ووکامرس استفاده میکردم و کلی هم محصول دارم.
  لطفا کمک کنید.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   افزونه ووکامرس از این نظر خیلی مطمئن است. لطفا قالب و افزونه های دیگر را غیر فعال کرده و تست کنید اگر مشکل باز ادامه داشت حتما با هاستینگ تماس بگیرید.

 48. با سلام برای رفع خطای 3475 چه کار باید کرد؟خواستم نسخه وردپرس رو بروز کنم که کل سایت رفت و دیگه به پنل مدیریت هم دسترسی ندارم.لطفاً راهنمایی کنید.
  با سپاس

  Notice: The called constructor method for WP_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use
  __construct()
  instead. in /home/decorsaz/public_html/wp-includes/functions.php on line 3457

 49. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید

  من یک مشکل جدی برام پیش اومده
  قالب سایتم را عوض کردم ولی از یک قالب نال شده استفاده کردم… و الان متوجه شدم که یک سری بد افزار داخل این قالب هست… از اون موقع که این قالب را نصب کردم به شدت ارورو ۵۰۰ داخل وب مستر تولز بالا رفته در عرض یک روز خطای های ۵۰۰ از صفر رسیدن به ۸۰۰ تا.. آیا ممکنه به خاطر این بد افزار ها باشه؟

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متاسفانه بله!

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون خانوم کوهستانی

   الان خوسبختانه مشکل بد افزار حل شده…من با خود هاست تماس گرفتم.. گفتن…فقط کافیه قالب آلوده را پاک کنی و قالب اصل را نصب کنی…. من اول با کمک با سری از پلاگین های امنیتی مثل wordefence بد افزار را پاک کردم بعد قالب نال شده را حذف کردم قالب اورجینال خریداری شده را نصب کردم…الان هم که خود هاست آکانت را اسکن می کنه هیچ الودگی پیدا نمی کنه.. اینجا چند تا سوال دارم لطف می کنید اگر راهنمایی کنید
   الان که هاست می گه هیچ آلودگی وجود نداره می تونم اطمینان کامل داشته باشم که این بد افزار کامل پاک شده؟ ( هاستی که باهاش کار می کنم هاست معتبریه ایرانی هم نیست اونها خودشون گفتن ما بیشتر از تو به خاطر آلوده شدن سرور هامون نگرانیم)
   سوال دوم در مورد ارور ۵۰۰ هست….من بعد از نصب قالب اصلی همچنان این ارور هار ا می گرفتم… با چند نفر که مشورت کردم گفتن احتمالا” باید یک تناقض تو عملکرد یکی از پلاگین ها با قالب وجود داشته باشه… این قالب یک قالب مربوط به سایت های tube هست که از کدهای embed استفاده می کنه برای پخش پلیرها آیا این مساله باعث می شه پهنای باند سروو بیشتر مصرف بشه؟
   در مورد خطاهای ۵۰۰ من برای اطمینان همه پلاگین ها به جز پلاگین google xml gerenator را غیر فعال کردم.. به نظر می یاد ارور های ۵۰۰ از بین رفتن.. سرعت سایت هم خیلی محسوس بالا رفته… ولی مساله اینجاست که توی گوگل وب مستر هنوز ارور های ۵۰۰ دیده می شن…و البته دیروز تعداد ارور ها نصف شد.. این ارور هایی هم که باقی موندن تاریخ detect همه مروبط به قبل از غیر فعال کردن پلاگین هاست… آیا به نظر شما مشکل به خاطر پلاگین ها بوده؟ و گوگل وب مستر داره با تاخیر نتایج را نشون می ده؟

   واقعا” شرمنده که سوالها زیاد شد خواهشن منو راهنمایی کنید… الان ترافیک گوگلم بالاست می ترسم همشو از دست بدم..

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ارور ۵۰۰ دلایل مختلفی داره
   یکی مشکلات مربوط به هاست میتونه باشه مشکل بعدی که شایع هست مربوط به پایگاه داده و اتصالات با هاست می باشد یعنی نحوه ی اتصال باید بررسی بشه

 50. 6 سال عضو همیار وردپرس

  همون اولین راه مشکلم رو حل کرد. خیییلی ممنون.

 51. ممنون، مشکل من که حل شد (دمتون قیژ!!!!)

 52. مشکل از طرف هاستینگ بود به علت بروز رسانی
  حالا یه مشکل دیگه بوجود اومده اکثر پنجره های پاپ آپ مثل ماژول افزودن فایل برای دانلود و یا پنجره لینک گذاشتن و انتخاب رنگ باز ننمیشه و میره ارور ۵۰۰ اونو چه کنم به مدیر هاست خبر دادم اما ۴۸ ساعت شده

 53. سلام همه راههای بالارو رفتتم بازم نشد برای من
  این پوشه های اصلی منظورتون کدوم پوشه هاس ؟

 54. عالی بود

 55. ممنون

 56. دوستان سلام بنده 3 سال یک سایت تآسیس کرده ام سایت تی تو دانلود و 20 روز هست رمز ورود به مدیریت وردپرس اون یادم رفته و از دیتابیس و هر کجا بگید رمز رو عوض می کنم و حتی ایمیل رو می دم اصلآ هیچ رمز و ایمیلی رو قبول نمی کنه و فقط می گه رمز اشتباه است یا ایمیل بسته شده است ……. پشتیبانی هم میگه مربوط به ما نیست ………. کمکم کنید کجا مراجعه کنم ………. پشتیبانی سایت با میهن وب هاست است .
  سایت تی تو دانلود

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام در این شرایط شما ادرس ورود رو دارید و کافیه در دیتابیس پسورد رو تغییر بدید تا مشکل حل بشه توجه کنید که باید پسورد رو با فرمت MD5 تغییر بدید.

 57. آقا من می خوام افزونه یا هر چیز دیگه ای از پیشخوان آپ کنم می گه پوشه wp-content  وجود ندارد. پرمیژن ها رو ست کردم. همه چی درسته حتی سایت را چند بار پاک و دوباره نصب کردم. ولی این مشکل که دو هفتش درگیرشم حل نشد.لطفا کمکم کنید.

 58. ممنون از آموزشتون

 59. ممنون

 60. مرسی آموزش مفیدی بود….

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی